Esnaf No : 720000065

Yaşam Güzellik Merkezi

0 yorum Kategori : Bitkisel Sağlık Ürünleri Pınarbaşı Mahallesi, 2211. Sk. No:3, 72060 Merkez / Batman ikon0507 873 45 45

SAATLER

Pzt08:00-18:00
Sal08:00-18:00
Çar08:00-18:00
Per08:00-18:00
Cum08:00-18:00
Cmt10:30-15:00
PazKapalı

İŞLETME HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

 • Rezervasyon Alır Evet
 • Kredi Kartı Kabul Edilir Evet
 • Engelli Erişilebilirliği Evet
 • Otopark Vardır Evet
 • Wifi DesteğiEvet

ANAHTAR KELİMELER

batman güzellik merkezi
 • Yaşam Güzellik Merkezi
 • Yaşam Güzellik Merkezi
 • Yaşam Güzellik Merkezi
 • Yaşam Güzellik Merkezi
 • Yaşam Güzellik Merkezi
 • Yaşam Güzellik Merkezi
 • Yaşam Güzellik Merkezi
 • Yaşam Güzellik Merkezi
X
28 kez bakıldı
 • Harika! Mükemmel bir esnaf.
 • Bu esnafı seviyorum!
 • İdare eder.
 • Daha iyileri var.
 • Tavsiye etmiyorum.

MÜŞTERİ YORUMLARI

  resim
  Henüz hiç yorum yazmadınız. Neden birkaç tane yazmayı denemiyorsunuz?
  Eleştirmen olma sırası sizde.

ESNAF HAKKINDA

Batman Yaşam Güzellik Merkezi

Batman Güzellik Merkezi

1

Batman - Lazer Epilasyon

Batman Yaşam Güzellik Merkezi ile lazer epilasyon yaptıra bilirsiniz. Lazer epilasyon, vücuttaki istenmeyen tüylerin lazer enerjisi kullanılarak kalıcı olarak veya uzun dönemli yok edilmesidir. Lazer cihazları renge ve dokuya göre seçicilik göstererek çalışır. Lazer cihazından çıkan ve tek sabit dalga boyundaki lazer ışını cilde uygulanır ve uygulama yapılan bölgedeki dokuların içinden geçerek sadece bu alandaki kıl köklerini yakarak zayıflatmak suretiyle alıcı epilasyon sağlar. Belirli aralıklarla tekrarlanan seanslar sonrasında cilt ve kıl yapısının uygun olması halinde uygulama yapılan bölgedeki kılların yaklaşık %70-%90'ı kalıcı olarak temizlenir. Alexandrite lazerler özellikle açık renk cilt, koyu renk kıl yapısına sahip kişilerde çok etkilidir. Bu lazer sadece kıl kökünü hedefler, kalıcı sonuçlar sağlar. Nd yag lazer cihazları kıl köklerini besleyen kılcal kan damarlarını hedefleyerek kıl köklerini zayıflattığından dolayı kalıcı epilasyon sağlamaktadır. Dolayısıyla bu cihazlarla sarı ve kızıl renk yapısındaki kıllar ve ince tüylerde de epilasyon yapılabilmektedir. Batman Yaşam Güzellik Merkezi ile en kaliteli lazer epilasyon hizmeti almak mümkün. Batman müzellik merkezi, Batman lazer epilasyon.

2

Batman - Cilt Bakımı - Cilt Analizi

Cildimiz güneş ışınları, olumsuz çevre koşulları, yanlış uygulamalar, uzun süreli rahatsızlıklar ve ilaç kullanımı, hormonlu gıdalar, dengesiz beslenme, sigara gibi etkenlerle yıpranır. Doğal olan yaşlanma süreci ise hormonal ve genetik faktörlere bağlı olarak yaşam boyu devam eder. Zamanla cildimizde kırışıklıklar, renk değişikliği (kahverengi lekeler, ince kırmızı damarlanmalar) gevşeklik ve esnekli kaybı gözlenir. Zamanın ve olumsuz faktörlerin cildimizde yaptığı tahribatı yumuşatmak ve geciktirmek elimizdedir. Uzman kişilerin cildinizi doğru tanıyarak cildin ihtiyaçlarına yönelik profesyonel cilt bakımı uygulamaları ve ev bakımınızda kullanmanızı önerecekleri ürünler ile sağlıklı ve taze bir cilde sahip olmak mümkündür. Profesyonnel cilt bakımı yapılmasının amacı gözeneklerin temizlenmesi, cilde oksijen sağlanması, parlaklık, canlılık, ve tazelik kazanması için metabolizmanın hızlandırılması ve lenf drenajı ile toksinlerin atılmasıdır. Cilt bakım işlemi yapılacak bakımın özelliklerine göre 45-90 dakika sürebilir. Kliniğimizde; kuru, yağlı, karma, olgun, normal, hasas cilt bakımları ile lekeli, akneli ciltler için de uygulamalar yapılmaktadır.

3

Batman - Botox - Dolgu

Yıllar içinde yaşlanan yüz hacim kaybetmekte ve bunun sonucunda da gözle görülecek, fark edilecek şekilde yüzde bazı oluklar, çukurlar ve derin çizgiler oluşur. Bu çizgiler ince mimik çizgilerinden farklıdır. Yüz dolguları, sadece bu çizgileri doldurmak amacıyla değil ayrıca yüzün kaybolan hacmini yerine koyar, dokuları kaldırma etkisiyle aşağıya doğru yer değiştirmiş yapıları tekrar eski yerlerini alır ve hyaluronik asitin cildi canlandırma etkisiyle deri kalitesini ve parlaklığını artırır.

4

Batman - Altın İğne Radyofrekans

Cilt gençleştirme ve sivilce izlerinin tedavisi: Ameliyatsız cilt germe yöntemi olarak bilinen bu yöntem ameliyata gerek olmadan cildi yeniler ve daha genç bir görünüme neden olur. Sivilce izlerinin tedavisinde oldukça etkilidir. Ciltteki gözeneklerin sıkılaşmasına yol açar, siyah noktaların oluşumunu azaltır. Cildin yağlu görünümünü engeller. Radyofrekans yöntemi cilt çatlamalarına ve ameliyat izlerinin tedavisinde de kullanılmaktadır.

5

Batman - Lazer Kılcal Damar ve Varis Tedavisi

Genellikle yüz bölgesi başta olmak üzere tüm vücutta kılcal damarların genişlemesiyle ortaya çıkan kırmızımsı görünüm son derece rahatsız edicidir. Genişleyen kılcal damarlar sağlık açısından risk teşkil etmemekle beraber estetik kaygılar göz önünde bulundurulduğunda kılcal damar tedavisi ile ortadan kaldırılır. Kılcal damar tedavisinde hangi tür lazer kullanılır? Kılcal damar tedavisinde Nd-YAG türü lazer ışınları kullanılır. Nd-YAG türü lazer ışınları sadece sorunlu olan bölge üzerine yoğunlaşmaktadır. Sorunlu kılcal damar tam anlamıyla deforme ederek tadevi sağlar. Batman lazer tedavisi için hemen arayın.

6

Batman - Mezoterapi

Mezoterapi derinin hemen altındaki orta tabakaya küçük iğneler yardımıyla çeşitli gençleştirici ilaçların uygulanması tedavisidir. Mezoterapinin en önemli avantajı sorun yaşanan alana (kırışıklık, gevşeme, mat cilt rengi, sarkma) direk ulaşarak küçük miktarlardaki ilaçların kısa sürede etki etmesidir. Bu tedavi ile cildin doğallığını bozmadan, mimikler etkilenmeden yaşlanma belirtileri geriye sarılabilir. Özetle mezoterapi edavisi kısa sürede başarı elde ettiren 15 dakika gibi kısa bir sürede uygulanabilen ve her mevsim yapılabilen etkili bir tedavi yöntemi olması nedeniyle günümüzde oldukça tercih edilmektedir. Batman mezoterapi için iletişime geçin.

7

Batman - PRP

PRP, kişinin kendi kanından elde edilen, herhangi bir yan etkisi ve alerji riski içermeyen; medikal estetik uygulamalar içerisinde doğal gençleşme ve cilt bakım yöntemlerindendir. Yanlış beslenme, hormonal değişim gibi faktörler decildin zamanından önce yaşlanmasına: parlak, sıkı ve ipeksi görünümü kaybetmesine neden olur. Sıkı, gergin ve ışıl ışıl bir cilt görünümü ancak sağlıklı bir bağ dokusuyla sağlanabilir. Bu yöntem kişinin kanı serum haline dönüştürülür. PRP'nin içerisinde kişinin normal kanında bulunan miktardan 4-5 kat daha fazla miktarda büyüme faktörü, kök hücre içeriği vardır. Bu büyüme faltörleri cildin bağ dokusunun yenilenme sürecini hızlandırır. Böylece cilt yendien, gençleşerek yapılanır. Batman PRN hizmeti için bizi randevu alın. Batman güzellik merkezi.

8

Batman - Cilt Kimyasal Peeling

Kimyasal peeling deri canlandırmak, sivilce ve izlerini, cildinizde istenmeyen lekeleri gidermek, görünüşü iyileştirmek için deriye bazı solüsyonların uygulanmasıdır. Peeling uygulaması cildin yıpranmış, tazeliğini ve parlaklığını kaybetmiş üst tabakasının soyulmasını ve dökülmesini sağlayarak ve derinin daha alt tabakalarında yeniden bir yapılanma sürecini başlatıp; kollojen sentezlenmesini uyararak daha genç ve sağlıklı homojen bir derinin ortaya çıkmasını sağlar.

ESNAF ÜRÜNLERİ

ESNAF REFERANSLARI

ADRES TARİFİ

Bulunduğunuz konumu girin ve adres tarifi alın

Adres Tarifi Kullanım Paneli

Adres girişini, cadde mahalle ve ilçe bilgilerini virgül kullanarak giriniz. Örnek: gül sk, bostanci mahallesi, kadıköy, istanbul

Bulunduğunuz konumun belli bir kısmını yazarak çıkan listeden bulunduğunuz konumu seçebilirsiniz.
1
Esnaf Adres Tarifi ile Aradığın
Adrese Kolayca Ulaşın
X

Yaşam Güzellik Merkezi Fotoğraf Eklemektesiniz

Lütfen İçerik Kılavuzumuzu ve Hizmet Koşullarımızı inceleyeniz

Bilgisayarınızdan resim ekleyin
(Tek seferde en fazla 10 adet)
Şehir SeçŞehir Seç
X

E-BÜLTEN ABONELİĞİ ŞARTLARI

E-bülten uygulamasına dahil olarak Esnafbul.com sitesinden size gönderilebilecek her türlü mail bildirimini kabul etmiş olursunuz. E-bülten abonelerine Esnafbul.com tarafından her türlü site güncellemesi, site ile ilgili her türlü reklam ve tanıtım amaçlı mail gönderilebilir. E-bülten aboneleri bültenden çıkmak için destek@esnafbul.com adresine mail ile talepte bulunmalıdır.
Yukarıda belirtilen e-bülten şartlarını okudum kabul ediyorum.

Mail Adresi
GÖNDER
X

Mesajınız
X

E-Posta Parola
X

Konu Mesajınız
X

Tebrik Şeklini Seçin
Mesajınız
X

Tebrik Şeklini Seçin
Mesajınız
X

Yorum Şikayet Et

Lütfen İçerik Kılavuzumuzu ve Hizmet Koşullarımızı inceleyerek gönderdiğiniz içeriğin neden kurallarımızı ihlal ettiğini bildiriniz.

Neden bu esnafı şikayet etmek istiyorsunuz? Şikayetinizi Detaylandırın

Bu geri dönüşünüzü yollayarak, yorumcuyla paylaşabileceğimizi onaylıyormusunuz.

X

Esnafı Şikayet Et

Lütfen İçerik Kılavuzumuzu ve Hizmet Koşullarımızı inceleyerek gönderdiğiniz içeriğin neden kurallarımızı ihlal ettiğini bildiriniz.

Neden bu esnafı şikayet etmek istiyorsunuz? Şikayetinizi Detaylandırın

Bu geri dönüşünüzü yollayarak, yorumcuyla paylaşabileceğimizi onaylıyormusunuz.

X

Forumu Şikayet Et

Lütfen İçerik Kılavuzumuzu ve Hizmet Koşullarımızı inceleyerek gönderdiğiniz içeriğin neden kurallarımızı ihlal ettiğini bildiriniz.

Neden bu esnafı şikayet etmek istiyorsunuz? Şikayetinizi Detaylandırın

Bu geri dönüşünüzü yollayarak, yorumcuyla paylaşabileceğimizi onaylıyormusunuz.

X
Firmanızı eklemeyi düşündüğünüz kategoriyi alttaki kutucuğa yazınız.

X

Yorum paylaş

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWİTTER'DA PAYLAŞ Esnafbul kodu
X

Forumu paylaş

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWİTTER'DA PAYLAŞ Esnafbul kodu