izmit temizlik
Esnaf No : 610000698

Mega Şemsiye

0 yorum Kategori : Diğer Esnaflar Siyavuşpaşa Mah. Sıraevler Sok. No:40/b Bahçelievler / İstanbul ikon0212 644 23 39

SAATLER

Pzt24 Saat Açık ŞİMDİ AÇIK
Sal24 Saat Açık
Çar24 Saat Açık
Per24 Saat Açık
Cum24 Saat Açık
Cmt24 Saat Açık
Paz24 Saat Açık

AYNI SEKTÖRDEN DİĞER ESNAFLAR

 • Mega Şemsiye
 • Mega Şemsiye
X
17 kez bakıldı
 • Harika! Mükemmel bir esnaf.
 • Bu esnafı seviyorum!
 • İdare eder.
 • Daha iyileri var.
 • Tavsiye etmiyorum.

MÜŞTERİ YORUMLARI

  resim
  Henüz hiç yorum yazmadınız. Neden birkaç tane yazmayı denemiyorsunuz?
  Eleştirmen olma sırası sizde.

ESNAF HAKKINDA

Bahçe şemsiyesi ya da dış mekan şemsiyesi aralayanların bir numaralı tercihi olan megasemsiye.com sizin ve müşterilerinizin güvenle gölgelenmesini sağlayacak plaj şemsiyesi, havuz şemsiyesi, ahşap şemsiye, cafe şemsiyesi, yandan gövdeli şemsiye, ipli makaralı şemsiye, manuel teleskopik şemsiye ve şemsiye altlıklarıyla bidon satışı yapmaktadır.

Sitemizde ayrıca, cumhurbaşkanlığı forsunun yanısıra bakanlıklar ve diğer devlet kurumlarının logolarının işlenebildiği protokol şemsiyesi protokol şemsiyesi, yine herhangi bir kurumun ya da teşkilatın logolarının kullanılabildiği makam şemsiyesi ve oteller, restoranlar veya şirketler örneğin bağımsız denetim firmaları için tercih edilebilecek vale şemsiyesi üretimi ve satışı yapmaktadır.

Bununla birlikte dilerseniz, firmanız ve teşkilatınız için logolarınızı nakşedebileceğimiz rengarenk promosyon şemsiyelerimizi tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte taşıması kolay katlanır şemsiyelerimiz de şirketimizin sizlere sunduğu ürünlerden. Diğer taraftan, her çeşit yağmurluk satışımız da yine megasemsiye.com internet sitemizde mevcut durumda.

HANGİ ÜRÜNLERİ BULABİLİRSİNİZ?

1- Bahçe Şemsiyesi: Evinizin, villanızın veya iş yerinizin dış mekanında, teraslarda, havuzlarda ya da plaj veya kumsallarda kullanabileceğiniz mega şemsiye modelleridir. Genel bir boyut verecek olursak, tercih edeceğiniz konuma uygun 2 metreden 6 metreye değişen ebatlarda, kare, yuvarlak veya dikdörtgen şekillerde şemsiye üretimi yapmaktayız. İşte Mega Şemsiye'de bulabileceğiniz bahçe veya dış mekan şemsiye modellerimiz: a. Ahşap Gövdeli Şemsiye: Yüzde yüz kayın ağacından üretilmektedir. Bu nedenle hafif ve dayanıklıdır. Rengi ceviz rengidir. Kumaşlar İspanya-dan DOCRIL marka olup üretici firma tarafından 10 yıl solmazlık ve çürümezlik garanti edilmektedir. b. Plaj Şemsiyesi: Plaj ve kumsalların olmazsa olmazı plaj şemsiyeleri, tamamen Türk malıdır. 180 Çap - 200 Çap - 240 Çap ve 250 Çap ebatları mevcuttur. c. Havuz Şemsiyeleri: Evinizin ya da cafelerinizin havuzları için olmazsa olmaz şemsiyelerdir. 200x200 cm 250x250 cm, 300x300 cm ,400x400 cm,250 çap, 300 çap, 350 çap, 400 çap ve 500 çap boyut seçenekleri ve onlarca renk opsiyonları mevcuttur. Ürünlerimiz arasında polyester kumaşlı, pamuk, Panama kumaşlı ve desenli çeşitlerimiz vardır. Oynar başlık sayesinde plaj şemsiyelerinizi güneşe göre yön verebilirsiniz. d. İpli Makaları Şemsiye: Kolaylığı ve ekonomik olması sebebiyle en sık kullanılan açma kapama sistemidir. Şemsiye ortasında bulunan ip çekilerek şemsiyenin açılması sağlanır. Gerilen ip fazlalığı şemsiye gövdesinde bulunan ip sarma kancasına sarılıp ip ucundaki kanca ile sarılan ipin açılması engellenir. Şemsiyeyi kapatmak istediğinizde bu ipi gevşetmeniz yeterli olacaktır. e. Manuel Teleskopik Şemsiye: Manuel teleskopik şemsiyemizdeki bir adet kolu indirip kaldırarak şemsiyenin açılıp kapanması sağlanmaktadır. Pratik oluşu nedeniyle cafe veya restoran gibi mekanların en çok tercih ettiği şemsiyelerdir. Diğer şemsiyeler gibi değişik kumaş veya boyut seçebiliyorsunuz. f. Yandan Gövdeli Şemsiye: Kare ve dikdörtgen formatındaki ölçüleri 300x300cm - 350x350cm - 300x400cm şeklinde iken yuvarlak formatındaki ölçüleri 300, 350 ve 400 cm çapındadır. Mermer ayaklarla yere sabitlenir. Kendi etrafında 360 derece dönebilir. Değişik renk seçenekleri mevcuttur. g. Cafe Şemsiyesi: Cafe Şemsiyesi açık alanlarda hizmet veren çay bahçeleri, restaurantlar, büfeler ve cafelerin tercih şemsiye çeşitidir. Kare formdaki cafe şemsiyesi modellerimiz 300x300cm ile 600x600cm arasında, yuvarlak formdaki şemsiyeler 300 cm ila 700 cm çap arası ölçülerdedir. İçerisinde bulunan sonsuz dişli sistemi yardımıyla, şemsiye yukarı aşağı itilmek suretiyle teleskopik biçimde açılıp kapanması kabiliyeti nedeniyle masa ve sandalyeler kaldırılmadan kullanıma açılıp kapanabilmektedir.

2- Protokol Şemsiyesi, Vale Şemsiyesi, Makam Şemsiyesi: En üst kalite, en sağlam ve en elit yağmur şemsiyesi olarak bilinen Protokol Şemsiyeler, daha çok Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık, Bakanlıklar gibi üst düzey bürokratlar ve onların valeleri tarafından kullanılmaktadır. Ayrıca, otel valeleri de gelen misafirlerini korumak amacıyla bu şemsiyeleri tercih eder. En geniş yağmur şemsiyeleri olması nedeniyle bu sayede üst düzey koruma alanı sağlar. Protokol şemsiyeleri, vale şemsiyesi veya makam şemsiyesi olarak da adlandırılır.

3- Promosyon Şemsiye: Gövde olarak hem ahşap hem de plastik olarak seçeneklerimiz mevcuttur. İstediğiniz renk kumaştan üretebileceğimiz şemsiyelerimizin üzerine logolarınızı ister tek taraflı isterseniz de çift taraflı olarak basmı imkanımız bulunmaktadır. Öte yandan, bu ürün yelpazemiz içinde şeffaf kumaşlı ya da gökkuşağı renkli olarak da tercih yapma imkanına sahipsiniz.

3- Katlanır Şemsiyeler: Bu şemsiye grubumuzda da hem çift taraflı hem de tek taraflı olarak baskı yapma imkanımız mevcuttur. Otomatik şemsiyelerimizde tek satışlarımız da vardır. Oldukça sağlam ürünlerimiz, katlanır yapısı sayesinde yer kaplamayacaktır.

4- Yağmurluklar: 0,14 MM Kısa Ceket Yağmurluk, 0,25 MM Uzun Astarsız Yağmurluk, 0,32 Uzun Astarlı Yağmurluk ve Reflektörlü Yağmurluk çeşitlerimiz mevcuttur. İstediğiniz renk seçeneklerinden tercih edebileceğiniz yağmurluklara logo baskı uygulanmaktadır.

ESNAF ÜRÜNLERİ

  Henüz içerik girilmedi.

ESNAF REFERANSLARI

  Henüz içerik girilmedi.

ADRES TARİFİ

Bulunduğunuz konumu girin ve adres tarifi alın

Adres Tarifi Kullanım Paneli

Adres girişini, cadde mahalle ve ilçe bilgilerini virgül kullanarak giriniz. Örnek: gül sk, bostanci mahallesi, kadıköy, istanbul

Bulunduğunuz konumun belli bir kısmını yazarak çıkan listeden bulunduğunuz konumu seçebilirsiniz.
1
Esnaf Adres Tarifi ile Aradığın
Adrese Kolayca Ulaşın
X

Mega Şemsiye Fotoğraf Eklemektesiniz

Lütfen İçerik Kılavuzumuzu ve Hizmet Koşullarımızı inceleyeniz

Bilgisayarınızdan resim ekleyin
(Tek seferde en fazla 10 adet)
Şehir SeçŞehir Seç
X

E-BÜLTEN ABONELİĞİ ŞARTLARI

E-bülten uygulamasına dahil olarak Esnafbul.com sitesinden size gönderilebilecek her türlü mail bildirimini kabul etmiş olursunuz. E-bülten abonelerine Esnafbul.com tarafından her türlü site güncellemesi, site ile ilgili her türlü reklam ve tanıtım amaçlı mail gönderilebilir. E-bülten aboneleri bültenden çıkmak için destek@esnafbul.com adresine mail ile talepte bulunmalıdır.
Yukarıda belirtilen e-bülten şartlarını okudum kabul ediyorum.

Mail Adresi
GÖNDER
X

Mesajınız
X

E-Posta Parola
X

Konu Mesajınız
X

Tebrik Şeklini Seçin
Mesajınız
X

Tebrik Şeklini Seçin
Mesajınız
X

Yorum Şikayet Et

Lütfen İçerik Kılavuzumuzu ve Hizmet Koşullarımızı inceleyerek gönderdiğiniz içeriğin neden kurallarımızı ihlal ettiğini bildiriniz.

Neden bu esnafı şikayet etmek istiyorsunuz? Şikayetinizi Detaylandırın

Bu geri dönüşünüzü yollayarak, yorumcuyla paylaşabileceğimizi onaylıyormusunuz.

X

Esnafı Şikayet Et

Lütfen İçerik Kılavuzumuzu ve Hizmet Koşullarımızı inceleyerek gönderdiğiniz içeriğin neden kurallarımızı ihlal ettiğini bildiriniz.

Neden bu esnafı şikayet etmek istiyorsunuz? Şikayetinizi Detaylandırın

Bu geri dönüşünüzü yollayarak, yorumcuyla paylaşabileceğimizi onaylıyormusunuz.

X

Forumu Şikayet Et

Lütfen İçerik Kılavuzumuzu ve Hizmet Koşullarımızı inceleyerek gönderdiğiniz içeriğin neden kurallarımızı ihlal ettiğini bildiriniz.

Neden bu esnafı şikayet etmek istiyorsunuz? Şikayetinizi Detaylandırın

Bu geri dönüşünüzü yollayarak, yorumcuyla paylaşabileceğimizi onaylıyormusunuz.

X
Firmanızı eklemeyi düşündüğünüz kategoriyi alttaki kutucuğa yazınız.

X

Yorum paylaş

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWİTTER'DA PAYLAŞ Esnafbul kodu
X

Forumu paylaş

FACEBOOK'TA PAYLAŞ TWİTTER'DA PAYLAŞ Esnafbul kodu